Club Penguin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin Forum

Zabavi se uz Club Penguin Hrvatska, saznaj više, otkrij novosti, zabavi se!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošao na Club Penguin Forum, pitaj, otkrij više, zabavi se!
Budi i ti dio najvećeg Club Penguin foruma, najposjećenije stranice u regiji, registriraj se sada! Više od 1314 članova, zabavi se, prvi saznaj sve novosti, saznaj više!
NOVO: Želiš biti pomoćnik?
Club Penguin informacije

Poll
Koliko imaš pingvina u Club Penguin?
 Nijedan
 Jedan
 Dva
 Tri ili više
Rezultati
Latest topics
» Ima li još kojeg nostalgičara?
Club Penguin Novi izbornici Icon_minitimeby Fico 01.03.24 12:41

» Brojimo do 10000
Club Penguin Novi izbornici Icon_minitimeby Lenčo 26.04.19 0:37

» Ghost Town? ili ne?
Club Penguin Novi izbornici Icon_minitimeby Lenčo 22.05.17 14:17

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 251, dana 10.01.10 2:02.
Keywords
Grovepeng brod leteći lucy

 

 Club Penguin Novi izbornici

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Cb Hr
Administrator
Administrator
Cb Hr


Broj postova : 1341
Status Člana : nema upozorenja
Lokacija : Rijeka
Ime pingvina : CB HR
Datum Reg. : 04.05.2008
Bodovi : 7119
Ugled : 21

Club Penguin Novi izbornici Empty
19012009
PostajClub Penguin Novi izbornici

U CP je došla jedna velika novost, točnije u Play screen,koji je novi kao i jedan dio Membership stranica:
Ovime CP jasno nameće da se Membership plaća i da svakakve privilegije koriste oni koji plaćaju, to je izravno agresivno oglašavanje kao i trenutni i mnogi budući Partyiji koji će biti samo za Membere, samo je pitanje dana kada će oni koji ne plaćaju biti ignorirani, te još većim nametima da NE-Memberi postanu oni koji plaćaju.
Club Penguin Novi izbornici 2w71r2r
[Vrh] Go down
Share this post on: reddit

Club Penguin Novi izbornici :: Comments

Agent Vux
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 8:11 by Agent Vux
issse...fakat nisu fer...nemože svako dijete plačat membership a voli cp... Tužan
Dunedain Cro
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 8:35 by Dunedain Cro
Ajme Bože,već je kako si rekao "agresivno".Znači pranje mozga s tim prokletim membershipom. Jesu oni ludi kad djeci podvaljaju da plate novcima za neke slikice koji se miču a mi to nazivamo club Penguin.Ma dođe ti da ih tužiš.
Agent Vux
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 8:42 by Agent Vux
Dunedain Cro je napisao/la:
Ajme Bože,već je kako si rekao "agresivno".Znači pranje mozga s tim prokletim membershipom. Jesu oni ludi kad djeci podvaljaju da plate novcima za neke slikice koji se miču a mi to nazivamo club Penguin.Ma dođe ti da ih tužiš.

potpuno se slažem s tobom!!!!!
Gexx
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 14:04 by Gexx
CLUB PENGUIN NIJE FER!!!!!!!! Membership bi trebao biti besplatan!!!
avatar
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 14:11 by eurik 555
onda nebi postojao membership
JosipM15
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 15:35 by JosipM15
po meni je Membership fer..zato sto da je FREE ond abi bilo puno manje ljudi ja bih jedino volio da za nas Npr.Hrvatska.. i ostale zemlje da svim mozemo placat membership sa bilo kojim karticama ili barem Mobitelom ko u UK.. =( to je super sa mobitelom platim 5$=oko 32kn ..ali onda imam 1 mj. membershipa =)
Matko1998
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 16:58 by Matko1998
club penguin nije fer i oni i njihov mebership dođemi da ne spavam i da trazim Free membership i da ih tužim Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Bubalo1
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 17:45 by Bubalo1
Još jedna varka da se postane member
Gexx
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 17:47 by Gexx
samo da zarade više para
avatar
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 17:57 by eurik 555
neki novi će se privući na to
jeremija7
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 20:48 by jeremija7
neki?stari moj milijuni djece se "privikava" na mjesecni,sesto-mjesecni ili cak godisnji member pa sad ti zamisli to.To ti je recimo 2 000 000x6=8m(m=milijuna).pa tako ti cluzb preko godine zaradi s tim membershipom...i kao sto je neko vec pito zasto membership nije besplatan pa zato jer kako ce se to onda odrzavat?a ja cu dobit membership na mjesedc dana pa jos mjesec dana pa jos... XD.
tuzo
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 21:08 by tuzo
pa da moraju placati administratorima da nebi bilo njih bilo bi svega
a nece nitko radit besplatno a ta reklama na pocetku pokazuje prednosti membershipa samo da se ljudi navucu
Dunedain Cro
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 21:20 by Dunedain Cro
Pa gotovo,pardon 99% online igra su tipa-običan račun i onaj koji platiš.Razolog:
1.Zbog održavanja igre
2.Zbog prednosti nekih spram drugih-to je ono najvažnije za biznis,jer svi mi želimo biti bolji od drugih u takvim igrama u kojima se gleda tvoje bogatstvo itd. i membership je naravno jedina mogućnost da si bolji.
tuzo
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 20.01.09 21:30 by tuzo
gledaj cp nema tko je bolji svi su isti samo sto memberi imaju odjecu i uredeni igloo
Agent Vux
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 21.01.09 8:36 by Agent Vux
tuzo je napisao/la:
gledaj cp nema tko je bolji svi su isti samo sto memberi imaju odjecu i uredeni igloo

skažem se...jesu bolje obučeni i imaju ljepše igloo-e

ali sad samo oni imaju pristup nadolažečim zabavama...

uvijek mogu uč i vip sobe kada je god neki ivent (događaj)

stvarno nije fer Tužan
Bubalo1
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 21.01.09 8:40 by Bubalo1
A gle oni njima daju veće povlastice, ALI neće zaboraviti na nas, vjerujte mi....
Cb Hr
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 21.01.09 13:15 by Cb Hr
već su počeli
Dunedain Cro
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 21.01.09 14:47 by Dunedain Cro
tuzo je napisao/la:
gledaj cp nema tko je bolji svi su isti samo sto memberi imaju odjecu i uredeni igloo

Pa zar nisi ljubomoran kada vidiš da ovaj ma sve a ti...samo dva pufflesa,igloo kao klošar i robu ono što se besplatno nudi 3-4x godišnje???? Question

Već su počeli sa zanemarivanjem-nema sumnje,dokaz je ta nova stranica,mislim da se tu nema što pričat o tome jel nas pokušavaju ugušit il ne.
jeremija7
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 23.01.09 12:57 by jeremija7
pa to uopce nije fer mogli bi barem nama dati da mozemo kupovat neku odjecu da mozemo odlazit na partye i jos neke sitne povlastice jer to onda nije fer prema nama.ali ja sumnjam da ce nas zanemarit jer se club penguin sastoji od 50%nemembera a to je oko 1 000 000 njih i nas pa ako nas budu zanemarivali svi ce otici i club vise nece imat puno igraca i onda ce propast a ja ne mislim da to oni iz cluba zele pa ce morati naci i neki nacin za nas jer nitko ne zeli propast a i opet oni su presli 4 godine s tim membershipom pa ja mislim da imaju love i love pa njih boli briga oce li propast ili ne imaju dovoljno love za vilu u vegasu posebno oni koji su pokrenuli i izmisli igru a disney da ne pricam kolko love ima.a disneyu je ovo samo da tako kazem "honorarac".
dark nicesy
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 23.01.09 17:35 by dark nicesy
ma nikada ne-memberima daju da se kupuje odjeca Tužan zasto nam bar ne daju jos jednog pufflesa da svatko moze kupiti....
duje tukic
club penguin novi izbornici
Postaj 23.01.09 19:00 by duje tukic
club penguin nije fer!!!!!!!!!!!mi smo ka robovi aq oni koji su memberi su kraljevi.mogli su nam bar dat neku robu za nosit malo bolju i moćniju silent silent silent
Arlin97
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 23.01.09 19:10 by Arlin97
Moram priznat da fakat nije fer.....ma nek postoji al nek ima u svim valutama i nek kosta manje....
JosipM15
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 24.01.09 11:17 by JosipM15
Arlin97 je napisao/la:
Moram priznat da fakat nije fer.....ma nek postoji al nek ima u svim valutama i nek kosta manje....

Membership nije skup nego puno dijece ga nemoze dobiti jer njihovi roditelji se boje platiti..preko interneta jer misle da ce biti pokradeni..to je u 99% slucaja..jer 32 kn mjesecno nije bas nesto preskupo a ko' kaze da ti moras imati svaki mj. membership kada mislis da ti treba -kupis =)
Arlin97
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj 24.01.09 20:45 by Arlin97
Ma ok.......vjerujem da ih je strah.Al bi roditelje trebali drazit za Bozic ili rockas lol!
Re: Club Penguin Novi izbornici
Postaj  by Sponsored content
 

Club Penguin Novi izbornici

[Vrh] 

Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Club Penguin novi jezik
» Novi serveri u Club Penguin
» Club Penguin novi Pin-Kotao
» Club Penguin Pin
» Club Penguin

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Club Penguin Forum :: O stranici, poveznice... :: Club Penguin Novosti-
Forum(o)Bir: