Club Penguin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin Forum

Zabavi se uz Club Penguin Hrvatska, saznaj više, otkrij novosti, zabavi se!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošao na Club Penguin Forum, pitaj, otkrij više, zabavi se!
Budi i ti dio najvećeg Club Penguin foruma, najposjećenije stranice u regiji, registriraj se sada! Više od 1314 članova, zabavi se, prvi saznaj sve novosti, saznaj više!
NOVO: Želiš biti pomoćnik?
Club Penguin informacije

Poll
Koliko imaš pingvina u Club Penguin?
 Nijedan
 Jedan
 Dva
 Tri ili više
Rezultati
Latest topics
» Ima li još kojeg nostalgičara?
Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitimeby Fico 01.03.24 12:41

» Brojimo do 10000
Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitimeby Lenčo 26.04.19 0:37

» Ghost Town? ili ne?
Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitimeby Lenčo 22.05.17 14:17

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 251, dana 10.01.10 2:02.
Keywords
leteći brod Grovepeng lucy

 

 Za sve NLO obozavatelje!

Go down 
+15
lucy
Pigvinka
Maloriar
Tina1002
scura
Darkrai
Club Penguin Fan
Gljiva
Nikolausi
Garfield
...MaWa EmmY...
_pero_
Data333
Yelly
Arlin97
19 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime10.01.10 13:20

Za sve NLO obozavatelje,a i duhovi i cudna stvorenja su dobrodosla u ovu temu! Nadam se da volite paranormalne i cudne stvari!Ako se netko boji mraka neka odma izadje iz teme jer se u ovoj temi nece reci nista ohrabrujuce.Ma zezam vas! Dajte cool linkove sa jubitoa i zabavljajte se i raspravljajte o cudesnim zbivanjima ili ne tako cudesnim vec zastrasujucim.
Evo prvo:nlo-i u drevnom egiptu,na slikama iz crkva i ostalo
https://www.youtube.com/watch?v=PtwvmPjeSek
Hope u like it!
Comin up next:kamen naden u egipatskom hramu boga Seta iz 3000 godina prije nove ere (pr.Kr.)
https://www.youtube.com/watch?v=sxllptqVSYk
Nadam se da se nijedan clan foruma nece uvrijediti jer ova tema ne vrijeda nijednu religiju,Cb Hr nemoj lockat! Jako sretan
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Yelly
Premium član
Premium član
Yelly


Broj postova : 2124
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : Horgwarts
Ime pingvina : Yellow karlo
Datum Reg. : 26.12.2009
Bodovi : 7455
Ugled : 20

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime10.01.10 14:47

http://yfrog.com/j6duh1j

nadam se da če se slika pokazat

Fotografija poznata kao 'The Brown Lady' izazvala je brojne polemike. Vjeruje se kako je na njoj prikazana Lady Dorothy Townshend, supruga Charlesa Townshenda, vikonta od Raynhama. Supružnici Townshend živjeli su u mjestu Raynham Hall u Norfolku u Engleskoj početkom 18. stoljeća. Prema glasinama Dorothy je prije udaje za Charlesa bila ljubavnica Lorda Whartona. Charles je svoju suprugu optuživao za prijevaru. Dorothy je umrla 1726. godine. No godinama se pričalo kako su njezina smrt i pogreb bili samo obmana te da je Charles svoju suprugu zaključao u zabačen dio kuće gdje je umrla mnogo godina kasnije.

http://yfrog.com/jcduh2j

Slabo je vidljiva figura čovjeka koji sjedi na stolcu u lijevom kutu fotografije. Njegova glava, okovratnik i desna ruka na naslonu stolca jasno su vidljivi. Vjeruje se da je to duh Lorda Combermerea, britanskog zapovjednika konjice s početka 19. stoljeća. Lorda je 1891. godine pregazila kočija.

ovu sliku nas mogo nabavit al imam tekst

Mabel Chinnery je 1959. godine sa suprugom otišla na groblje svojoj majci. Odlučila je snimiti supruga koji ju je sam čekao u automobilu. Nakon što su razvili fotografije supružnici su se nemalo iznenadili kada su na stražnjem sjedištu ugledali Mabelinu majku.

ako slike nisu dobre kliknite na ovaj link

http://15-najpoznatijih-duhova.blogspot.com/
[Vrh] Go down
http://club-penguin-novosti-i-drugo.blog.hr/
Data333
Super Član
Super Član
Data333


Broj postova : 585
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 27
Lokacija : paralelni svemir, izvan prostorno-vremenskog kontiniuuma
Ime pingvina : Data333
Datum Reg. : 05.12.2008
Bodovi : 5901
Ugled : 0

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime10.01.10 20:41

Ja volim NLO-e, duhove itd. volim SF općenito pa onda....
Inače sam dobio za rođendan ovu knjigu: Za sve NLO obozavatelje! Enciklopedija_tajnstvenih_pojava Ima je za kupit u Tisku Media. Barem u ovom u ulici dr. Franje Račkoga u Zagrebu.
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime23.03.10 16:37

Ok,ok svacam da novi clanovi nemaju pojma za ovu temu ili su samo nepristojni pa ne tipkaju...Ali da vam nekaj kazem pa da mi se bezobrazno smijete...
Mislim da su me ukrali....Te da me kradu i vrate kad im se, takoreci, sprdne....
Kako sam se toga sjetila i po cemu to zakljucujem?
Pa ovako...Mobitel mi jednostavno ponekad zakrzlja,promijeni mu se vrijeme ili ne zeli obavljati neke funkcije...Iako sam isprva pomislila kako je rijec o mobitelu,pocela sam dobivati i druge znakove na koje sam mogla posumnjati...Upala krvnih zila pojavila se nakon otprilike mjesec dana nakon ''posjeta''.Doktorica kaze kako je to reakcija na bolest,ali je li zbilja?Postoji vijest o covjeku koji je vidio NLO-i dobio iste ''opekline'' po rukama...Ta se stvar ponovo vratila jucer...No vratimo se mi mobitelu...Jedne nedjelje shvatila sam kako kasni 1 i 45 minuta...Te mi je to postalo sumnjivo jer se prosle noci nimalo ne sijecam...Cak se ne sijecam niti noci proslog cetvrtka...I tako sam pocela sumnjati kako su me,ta napredna bica,mozda posjetila...Htjela bih saznati kako jos mogu prepoznati da li je to zbilja bilo to ili splet okolnosti...Trazila sam na Gogglu kako prepoznati tu stvar,ali njihove me oci plase i ne volim gledati njihove slike jer imam osjecaj da sam ih vec vidjela...Ali vidjela na onaj nacin...Uzivo....Znam ja da sve ovo zvuci preglupo i retardirano,ali me vise vrijedja sto mi se neki smiju....Mozda sam vas preplasila ili nesto?Vidim to na vasoj faci....xD...Postajte mi,savjetujte me i prevedite mi vi oni koji se ne bojite njihovih oci...Pa pa!
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
_pero_
Premium član
Premium član
_pero_


Broj postova : 5162
Status Člana : nema upozorenja
Lokacija : Košarkaško igralište 8
Ime pingvina : Perooo1
Datum Reg. : 16.02.2010
Bodovi : 10577
Ugled : 8

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime23.03.10 19:18

ja volim NLO... to je supper. Yelly supper su ti te slike gdje si ih našao?
[Vrh] Go down
http://club-pingvina.blog.hr/
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime24.03.10 21:28

ja brišem s ove teme... pale ...ja wam se inaće bojim mraka i biti sama u kući...e nemojte mi se smijat...to je sve zbog glupog horora kojeg smo gledali na mom ročkasu... pale
[Vrh] Go down
_pero_
Premium član
Premium član
_pero_


Broj postova : 5162
Status Člana : nema upozorenja
Lokacija : Košarkaško igralište 8
Ime pingvina : Perooo1
Datum Reg. : 16.02.2010
Bodovi : 10577
Ugled : 8

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime25.03.10 12:38

kak se zove taj horor?
[Vrh] Go down
http://club-pingvina.blog.hr/
Garfield
Premium član
Premium član
Garfield


Broj postova : 812
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 24
Lokacija : Zagreb
Ime pingvina : Tinky321
Datum Reg. : 15.02.2010
Bodovi : 6075
Ugled : 1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime25.03.10 13:43

ej Arlin ja ne mislim da je to sto si napisala glupo
meni se dogodilo nesto za sto ja neznam oce vamse svidjet
kad sam doso iz skole, u kuci nije bilo nikoga(nema ni sada) otisao sam u sobu kad sam izasao stolica je bila okrenuta, a svjetlo je bilo upaljeno.
drugo: isto sam sam bio i sad sam znate onaj zvuk kad zvucnici zapiste kad vas neko zove, e to se meni culo i danas i jucer, a nitko me nije zvao niti slao poruku i jos cesto puta cujem razne zvukove
p.s. ja sam ustvari poslije skole uvjek sam, osim ako mi tata radi ujutro.
mozda ove moje price zvuce glupo al mi se nemojte smijat i jako volim ta bica i NLO
joj nakon ovih slika i filmica mi bas i nije drago biti sam Shocked
[Vrh] Go down
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime25.03.10 14:04

zove se Paranoal pero...a ti garfač...stvarno...pa do koliko si sam u kući???
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime25.03.10 14:15

pa i ja sam puno sama....meni se jemput rucnik pomaknuo sam od sebe,a to je za zvucnike normalno...to se desavalo i mojoj frendici i meni i tati mom.....i ko sto sam znala svi mi tvrde da sam luda...hwala....-.-'
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Garfield
Premium član
Premium član
Garfield


Broj postova : 812
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 24
Lokacija : Zagreb
Ime pingvina : Tinky321
Datum Reg. : 15.02.2010
Bodovi : 6075
Ugled : 1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime26.03.10 15:17

a Mawa ja dođem kuci iz skole (uvijek imam skolu ujutro) pa ako mi tata radi popodne onda budem sam do 5 ili 4 i 30, a ako tata radi ujutro nekad dođe u 1 nekad u2 a nekad u 2 i 30
moj ti tata radi u srednjoj skoli
a mama uvijek radi ujutro do 5
tata mi ako ima skolu popodne dođe oko 8 ili 7
[Vrh] Go down
Garfield
Premium član
Premium član
Garfield


Broj postova : 812
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 24
Lokacija : Zagreb
Ime pingvina : Tinky321
Datum Reg. : 15.02.2010
Bodovi : 6075
Ugled : 1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime01.04.10 19:13

ja sam ti Mawa dosta sam http://istineoduhovima.blogger.ba/


Zadnja promjena: Garfield; 01.04.10 19:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime02.04.10 10:39

ok...e ili ces ti maknut stranicu ili cu ja! ovaj malo vrijedja crkvu i brije na demone....uostalom ima onu fuj muziku iz X Filesa koje se ja bojim (inace mi je to iz sna u kojem sam upoznala svemirce...ono kad mi je krepo mob..)
MICI MI TO IZ TEME!
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime02.04.10 12:49

ajoj Arlin...jadna ti...kak moš spawat..???...e pa tak ti i men se promijeni datum i wrijeme na mobu...i sam se od sebe isključi...NEMOJTE ME PLAŠIT!!!...
[Vrh] Go down
Garfield
Premium član
Premium član
Garfield


Broj postova : 812
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 24
Lokacija : Zagreb
Ime pingvina : Tinky321
Datum Reg. : 15.02.2010
Bodovi : 6075
Ugled : 1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime03.04.10 12:49

oprosti za to arlin ali ja nisam vidio nista o demonima samo o duhovima
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime03.04.10 17:37

e al sam vidjela ja! al aj nema veze...nastavite s temom....

i iskreno mislim da me zbog slike na forumu nece napast neki iz kazahstana jer vas neke iam na fejsu...ali da ima...hm...caknutih...-.-'...
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime03.04.10 19:46

Arlin pazi se...kloni se čudnih ljudi...jesi ispričala mami i tati swoj san???
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime05.04.10 11:32

jesam...i ni'ko ti meni ne vjeruje..ah...ah...
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime05.04.10 13:14

ako netko žiwi u Zadru..nek se ćuwa jer su moji mama i tata dwa puta widjeli swemirsku letjelicu na nebu iznad Zadra...zato...
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10714
Ugled : 36

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime06.04.10 10:41

waaaa! ja idem u cetvrtak na ugljan! a to je blizu zadra! i najbolje vam se NLO-i vide na pagu zbog paskog trokuta...
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Nikolausi
Aktivko
Aktivko
Nikolausi


Broj postova : 373
Status Člana : Baniran
Godina : 112
Lokacija : Memetamujikićintiintnta
Ime pingvina : Pero126
Datum Reg. : 21.03.2009
Bodovi : 5767
Ugled : -1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime07.04.10 8:10

ja kada sam imao između 3-4 godine meni je nestao plišani zec od pola metra!(preko noći)
[Vrh] Go down
Gljiva
Srednjak
Srednjak
Gljiva


Broj postova : 53
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 27
Lokacija : Nuštar, Hrvatska
Ime pingvina : Extra Pingu
Datum Reg. : 30.01.2009
Bodovi : 5631
Ugled : 0

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime08.04.10 21:44

Ja sam dvaput imao iskustvo s NLO-om, a moj tata isto dvaput; sve četiri pojave smo vidjeli kad smo bili na moru.

Moj je tata jednom rekao: Vidite kako je velik Mars! (Kad smo bili na moru) Ja sam došao da pogledam, ali sam zakasnio; samo sam čuo tatu kako govori: Pa gdje je sad nestalo, malo prije je bilo tu.

Kad je moj tata još bio dijete, vidio je na nebu nešto u obliku slova W. Još je jedna osoba iz našeg mjesta to vidjela. Nakon par minuta treptanja, velikom je brzinom odletjelo u zrak.

Ja sam jednom na moru vidio neku sjajnu zvijezdu, kad sam bio na obali. (Preko noći, naravno, po danu se ne bi vidjelo). Bacio sam pogled na pučinu, i kad sam opet pogledao na onu zvijezdu, više je nije bilo!

A ovo mi je najbolje:
Bili smo na Viru (na moru). MOj djed i ja smo sjedili navečer na balkonu. Kad sam prvi put čuo za onaj Paški trokut, odmah sam se sjetio ovog doživljaja. Na nebu je bio bijeli trokut koji se vrtio oko svoje osi i kretao se prema jugu. Polagano je treptao, stvori se pa nestane, pa se stvori, pa opet nestane pa opet dođe pa opet nestane, i onda ga nakon toga više nije bilo.

A prije par godina, kad još nisam imao vlastitu sobu, spavao sam u istoj sobi sa svojom mlađom sestrom. Negdje oko ponoći, čuli smo kako nešto kuca u ormaru (šest vrlo kratkih, uzastopnih otkucaja). I tako više puta, svakih par minuta. Mi smo prvo mislili da je miš, ili da je neka ptica slučajno ušla u ormar. Onda smo kasnije mislili da to od pritiska pucketa ormar (jer je bio pun robe).
Sutra smo to ispričali tati, ali nam on naravno nije vjerovao. To se ponavljalo svake noći i tako par dana za redom. I onda je nakon otprilike godinu dana uz 24 sata izašao dodatak o duhovima. To nas je toliko šokiralo da se moja sestra bojala spavati ponovno u svojoj sobi. Među načinima kako se sve prikazuju duhovi, našao sam i ovo: Tri, šest ili devet kratkih uzastopnih otkucaja.


Moja sestra danas stalno sanja strašne snove, (većinom o vragovima i duhovima), i ima halucinacije.


Ako se nekom dogodilop nešto slično, molim vas recite.
[Vrh] Go down
...MaWa EmmY...
Premium član
Premium član
avatar


Broj postova : 4451
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : .
Ime pingvina : .
Datum Reg. : 04.01.2010
Bodovi : 9983
Ugled : 14

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime08.04.10 22:56

eh pa men se to nije dogodilo...a i neće...:PP...jer wam ja žiwim u malom,lijepom i poznatom gradiću Lipiku kod Požege...i tamo je samo jednom bila jaaaako welika oluja i wiše ništa zadnji 10 godina...:DD...
[Vrh] Go down
Nikolausi
Aktivko
Aktivko
Nikolausi


Broj postova : 373
Status Člana : Baniran
Godina : 112
Lokacija : Memetamujikićintiintnta
Ime pingvina : Pero126
Datum Reg. : 21.03.2009
Bodovi : 5767
Ugled : -1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime09.04.10 8:21

u otprilike 10. mjesecu 2010.moj rođak i ja mislili smo da je zvijezda padalica.odjedno postala je crvena i u jednom času nije ga bilo
najvjerovatnije je bio NLO
[Vrh] Go down
Garfield
Premium član
Premium član
Garfield


Broj postova : 812
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 24
Lokacija : Zagreb
Ime pingvina : Tinky321
Datum Reg. : 15.02.2010
Bodovi : 6075
Ugled : 1

Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime09.04.10 15:34

ma da meni je vama tesko vjerovati
ali i ja imam jedan cudni san: ja se samo ovako kad pocne san stvorim u zraku i padam. kad padnem budem kao na jednom kamenom mostu onako kao prirodno napravljenom os stijena na jednom i drugom kraju su stijene u okruglom obliku na jed noj strani je stolica na kojoj sjedi neko crveni likac sa rogovima i onda me pocne lovit ali ja nikako da dođem do drugog kraja mosta i koliko se sijeca m nisam siguran most pocne propadati
taj mi se san ponavlja i par sam puta ja lovio njega
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za sve NLO obozavatelje! Empty
PostajNaslov: Re: Za sve NLO obozavatelje!   Za sve NLO obozavatelje! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za sve NLO obozavatelje!
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Club Penguin Forum :: Ostalo-Off topic-
Forum(o)Bir: