Club Penguin Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin Forum

Zabavi se uz Club Penguin Hrvatska, saznaj više, otkrij novosti, zabavi se!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošao na Club Penguin Forum, pitaj, otkrij više, zabavi se!
Budi i ti dio najvećeg Club Penguin foruma, najposjećenije stranice u regiji, registriraj se sada! Više od 1314 članova, zabavi se, prvi saznaj sve novosti, saznaj više!
NOVO: Želiš biti pomoćnik?
Club Penguin informacije

Poll
Koliko imaš pingvina u Club Penguin?
 Nijedan
 Jedan
 Dva
 Tri ili više
Rezultati
Latest topics
» Ima li još kojeg nostalgičara?
Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitimeby Fico 01.03.24 12:41

» Brojimo do 10000
Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitimeby Lenčo 26.04.19 0:37

» Ghost Town? ili ne?
Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitimeby Lenčo 22.05.17 14:17

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online
Ukupno je: 8 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 251, dana 10.01.10 2:02.
Keywords
Grovepeng leteći brod lucy

 

 Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...

Go down 
+14
Pigvinka
_pero_
...MaWa EmmY...
lucy
bjezi
robert94560
Arlin97
Markec
eurik 555
Lucija1090
Simsica
Lucija1030
Dunedain Cro
Nemoilily
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Tina1002
Premium član
Premium član
Tina1002


Broj postova : 2227
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 25
Lokacija : stolica
Ime pingvina : Tina1002
Datum Reg. : 29.08.2010
Bodovi : 7240
Ugled : 8

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime02.11.10 19:00

hahahaha...smotanog li xD

imaš mačića tigra? :'(
imala sam i ja:ovaj na Avataru...ali ga je susjeda otrovala Tužan

nnt za mene...:/

ja sam već svoje rekla...
i ja sam 6. razz...zovem se Emma Belj! a nadimci su mi PikaČuu i Floki xD
[Vrh] Go down
lucy
Premium član
Premium član
lucy


Broj postova : 1352
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 25
Lokacija : Gallifrey
Ime pingvina : 123clever4
Datum Reg. : 25.10.2009
Bodovi : 6531
Ugled : 4

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime16.12.10 21:54

moj kvartet već je isplaniro novu godinu...jedva čekam...

inaće za sve koji ne znaju, ja sam lucija .idem u šesti razred,bavim se animacijom,odbojkom,engleskim,čitanjem,pisanjem,izležavanjem pred televizorom...
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime22.04.11 15:03

hejlo...again! moje imence je Mirtica (hahahah not)...moje prezimence je...opŠnali...(to samo zato kj sam ukrala necije prezime kad sam se podpisivala u leksikon od frendice)...ja jako volim pisati sastavke,slusati 80's (Nik Kershaw <33),moja najdraza pjesma je Sound's like a melody,najdraza zivotinja tvor i hrČak,najdrazi predmet moj Tamagotchi v.4,a najdraza osoba?? ohh...evo ih ovdje:
-Nika (proud to be irish) voli irsku i Tudore...takoder voli roleplayati...da ne spominjemo kako obozava LOTR,al ona kaze da su knjige predosadne...xDD...
-Antea (proud to be scottish) voli Onura...i Kerema i Zafera i Buraka i Todda Smitha (dakle,Todd ne Matt...)...ona voli pisati po mojoj ruci...bas mi je nedavno napisala:Mirtica+M****ko (xDD)
-Ana (proud to be ...dunno...lol) stalno visi na fejsu preko svog ajfiČa...^^...ona stalno mijenja decke...tj. tipove koji joj se svidaju...Rolling Eyes
u moju ekipu takoder spadaju:
-Tena (proud to be shape-shifter) koja jako voli crtati i glasno se smijati...S njom najradije pjevam...^^
-John McDonald (proud to be my uncle) kojeg samo zapravo konstantno spominjemo...
-KN (proud to be...hmm...) i on spada pod one koji se samo stalno spominju...xD...alii daaaa...moglo bi se reci da spada u ekipu...<33
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime22.04.11 21:52

proud to be andromedac...... get it? proud to be a son of space ghost.... proud to be a maia.... sta god..... or my favourite; proud to be an elf....... a elberath galadriel....
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
lucy
Premium član
Premium član
lucy


Broj postova : 1352
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 25
Lokacija : Gallifrey
Ime pingvina : 123clever4
Datum Reg. : 25.10.2009
Bodovi : 6531
Ugled : 4

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime25.04.11 21:26

proud to be weird!
proud to be time traveller!
proud to be member of house team!
proud to work in jefersonian institute!
proud to work in binjapi!
proud to be member of torchwood!
...


[Vrh] Go down
ldf2mateo
Srednjak
Srednjak
ldf2mateo


Broj postova : 65
Status Člana : nema upozorenja
Lokacija : Hrvatska
Ime pingvina : ldf2 mateo
Datum Reg. : 13.04.2011
Bodovi : 4799
Ugled : 1

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime25.04.11 22:07

ok sada ja...
Zovem se Mateo,igram tenis,plesem robot i shuffle dance ako vam je poznato ii...
Moje drustvo je opiceno,ludo,opet opiceno i veselo.... Početnik
[Vrh] Go down
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime26.04.11 10:23

Yo, ppl, waz up? Its me again.
dakle da zapocnem: zovem se Martin, imam 12 godina, idem u 6 razred, zivim u jednom od najhladnijih mjesta u BiH- Uskoplju: koje je okruzeno planinama, obozavam LotR koje je za mene najbolje knjizevno i filmsko djelo, volim slusati rock, metal, sevdalinke (nema sanse da to slusam), klasicnu glazbu i djela howarda shora (koji car.... on vam je skladao glazbu i LotR-a), i jos volim slusati dizzy, imam jednog macka i jednog psa, obozavam origami i najvise volim rp-ati sa jednom posebnom osobom. trenutno sam fazi kakvu opisuje pjesma Goodbye my lover od Jamesa Blunta i......... sta se jos ima rec....... o da: treniram karate, plavi sam pojas, najdrazi kvart u zagrebu se zna koji je (XD), najdrazi origami: http://3.bp.blogspot.com/_vZbFpa6k_9U/SeXYezdMEzI/AAAAAAAAAPs/zNT7Ac1S4U0/s400/enshen.jpg, volim egipatske amulete i setati prirodom..... dosta za sada, vise sljedeci put.....
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime26.04.11 18:56

jel moze setanje parkom od Agathe Christie???!

^^ ja'b se jedino tamo setala...ili recimo setnja u Zaljevu zlocestog vuka u Norveskoj...<33
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
lucy
Premium član
Premium član
lucy


Broj postova : 1352
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 25
Lokacija : Gallifrey
Ime pingvina : 123clever4
Datum Reg. : 25.10.2009
Bodovi : 6531
Ugled : 4

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime11.11.11 11:07

zovem se lucija.idem u 7. razred.bavim se pisanjem(dada jedina dobila pet iz sastavka u razredu i radovi mi izlaze u školsim novinama i dobivam nagrade po natjecanjima),čitanjem(da,mogu pročitati knjigu od 800str u 2 dana),ležanjem na kauču(to mogu beskonačno raditi), živciranjem sviju (to mi je specijalnost),glumljenjem(dada idem na dramsku) i gledanjem filmova na engleskom
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime11.11.11 15:56

:0 lucy je postala a meni je dosadno pa cu i ja!
^^

soo...ja sam, nezz....jos uvijek Jenny...muahahah...al samo Jenny i kad Skriveni umre, Vedran ce uzeti ime Ypres...ohh da! to mi je palo na pamet sinoc...

idem u 8.a razred i bas mi je zakon jer je ČondiĆka negdje doma i nema je i nemoram ju gledat...idem u glazbenu skolu [Mikrofon Star] ali ne trenutacno jer je profa trudna [nosi decka po 2. put] i idem u z/k/m [i tamo je profa trudna al ce se dobit zamjena krajem 11.] ...shvatila sam da razvijanjem pisanja i unistavanjem treme na zboru postajem dramatiČnija, umiŠljenija i zla...^3^

ovo je moja ekipa:
nika- moja bff koja je over opsessed s irskom i tudorima...al super Šiva!! <33
pintera-koja sluzi za tracanje ljudi koje ne volim i glupi su i misle da sam ja glupa i da nis ne kuzim a ja jako dobro kuzim...^^
antea-PREopsjednuta indijcima i Škotima...kao i njezina mama...hahahah...jadan onaj-koji-mi-je-nesto-u-rodu [sad se naglasavenje toga naplacuje 5 kn]
tena-ilustratorica moje knjige Tajna skrivenog groblja i Povratak...premasno Žena crta!
vedran-frend s dramske...[''frend''] s kojim se izaslo nasamo i htio mi je kupit neku ogrlicu al mu nisam dala pa mi je sam dao 50 lipa da zazelim zelju i bacim u mandusevac...

jeste znali da mandusevac nije postojao 1910.? ja to moram znati zbog pisanja Povratka cija se radnja odvija 1910. ...glupi Skriveni, a ja htjedoh u Egipat...al neeee... -3-
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
lucy
Premium član
Premium član
lucy


Broj postova : 1352
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 25
Lokacija : Gallifrey
Ime pingvina : 123clever4
Datum Reg. : 25.10.2009
Bodovi : 6531
Ugled : 4

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime11.11.11 20:09

mi smo prošli petak u z/k/m gledali ovo bi mogle biti moja ulica
[Vrh] Go down
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime06.12.11 9:50

eto da nes novo naskrabam:

naj frendice- nika, antea i ana... TSG ekipa...fak jea. ^^
nika je pocela/nastavila sivati tudorske haljine i sad se prate Stupovi zemlje! <33
antea opsjednuta indijcima i poirotom...to je skrozz razumljivo...al ku*ac je poirot bez finih ljudi iz Scotland Yarda...
...s pomocnicama...
ana je kraljica al nikako da mi vrati bejbi plavi lak za nokte T______T

*egocentric time*
trenutno je*em ljudska bica u zdrav mozak preko svih mogucih medija...hihihihi...[p.s. ne vjerujem da se nisi javil ujak-fejsbuku...sram te i stid bilo]...al vecina kaj velim su anteine rijeci...ono sa slamaricom je bilo originalno! majke mi! i apsolutno pozitivno istinito [da to je iz Barbie crtica]...
i ljudi s dramske jos nisu spomenuti! D:
Žana je moja cimerica sa zimovanja koja je opsjednuta animeima...to je super...hail vokaloid!
vedran *3* je tipac koji je glavni lik u Povratku [uz mene i Skrivenog] i bas je krasan i voli HP-a i Pokemone i kupuje mi pomfri u megiČu iako se ima para sa sobom :3

evo nekoliko rijeci od antee:
ne prihvatis li moju frendicu na fejsbuku mrtav si i ti i ostalih 70 clanova tvoje obitelji a ako je prihvatis naucit cu te ponasanju

to sam ja jos na fino izvela...ona je imala prostota jos u tome al mi je glupo za napisat xD
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime06.12.11 16:28

me go again:

Ugl., zovem se Martin, imam 13 godina, karatas, origami umjetnik i fotograf sam (polaroid FTW), obozam citati (ali samo dobra djela), obozavam LotR, Harrya Pottera, Trilogiju Njegovih tamnih tvari, slusam rock/metal (Linkin Park Foreva!!!), mrzim Bibera, pisac sam svjetki uspjesnih Someone Else i 4522912.

now for da fellas:
Andrej: Mr. Casablanca i Romeo, Leonardo di Caprio u filmu Titanic... zavodnik pravi (uglavnom se koncentrira na moje rodice, neam pojma zasto?) isto sa mnom ide na fotografiranje, and one of the best friends an origami artist could wish for.

Amer: cool albino guy. karatas (and that makes him even more cooler.) ima nevjerovatno zgodnu sestru. pomalo sramezljiv. cista legenda kad se oslobodi

Matej: idiot, ne znam zasto mi je uopce prijatelj, streberko sa naocalama. dosadnjakovic i skrtica. vatreni bad blue boy.

Salih: drugi u drzavi (karatas ofc.) nevjerovatan karatas (na zalost u mojoj je kategoriji) saljivdija veliki.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime06.12.11 20:15

svjetski poznata?!

hahahahahahahahahahahahahahahhajhbhhaahhahahahahahahahahah
ma daj me nemoj zahebavat (':
meni si tu u inbox reko da ti je to od frenda a na rpforumu se kur*io da je tvoje!
ja bar kazem da su TSG i Povratak moji...
upravo sam na krasnom dijelu kada nadem sliku Skrivenog i Marie...
i kad ce oni zajedno umrijet na insertubercoolplanetnameherealnecunapisatjerjetajnaapocetnoslovojes...
a curu si nisi spomenuo? evo tek ste profurali a onu jadnicu iz njemacke zaboravil a sadasnju ni da pohvalis!

jao, jao, joj, joj...
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime07.12.11 14:59

ja i on skupa smo pisali, bitch.
sto se tice svjetki poznatih: it's called a joke, madam svesvacajebenoozbiljnozatojejebenodosadnakaoinjezinajebenaopsjednutostdr!paidiujebenemedicinskesestreonda!!!!

i da, nemam curu.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime07.12.11 20:55

ma neeee!
pa ja sam misla da si ti s onom pevaljkom! kaj si skinul masku i pomazal svoje pravo lice?
danaspisangenijalandioifrendicajerekladabifilmbiobrutalanstimdanjjeniznaladajaihocufilm :3
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime08.12.11 17:21

nisam ja sa pevaljskom, nego je andrej sa "pevaljkom"
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime08.12.11 18:04

pa i bolje tako! danas je bezveze imat decka koji nemre svoju dionicu otpjevat...a ti si rekel da ne znas pjevati...

isse dns sam se naslikavala sa anteom u skolskom wcu i ismijavala ovu bagru...slikale smo se ko Hitler jugend xDD
al na moruu ajmeee! prvi dan sam s tom ekipom isla van na nocno pa su mi smocili odijecu pa smo ko debili sjedili sam u donjem vesu i pili radler...hahahahahahahahahah xD

steta kaj s njima ne slavim novu...neg s tatom i kantom kokica i jos plus svih sest nastavaka Star Warsa i to kronoloskim redom
<33
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime08.12.11 20:19

nope. ali ti neces upoznat ambasadora ceske i nemas cool polaroid. XP


that would be interesting... for me, ofc. (the star wars part)

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime09.12.11 11:36

[sarcasm]ambasadora ceske? umirem od zavisti[/sarcasm]

*ceska beeeeesadaaaa by antea u pozadini*

ma kakve ti krafne bacas? nova fora u skoli koju sam pokupila od lika u kojeg je antea zaljubljena al to ne priznaje vise

p.s. antea umire od smjeha na tvog ambasadora...kaze ti da ti u zivotu to nis nece pomoc...ahhahahaha...prosto joj se plaČe...

uu sad si me sjetil...slika slikana polaroidom a na njoj maria i skriveni (':
frendica TenČica ilustrirala...
Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 2niv193

*dies*
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Maloriar
Premium član
Premium član
Maloriar


Broj postova : 1559
Status Člana : 3 preostala
Godina : 25
Lokacija : Andromeda...
Ime pingvina : Maloriar
Datum Reg. : 07.03.2010
Bodovi : 6808
Ugled : 17

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime09.12.11 14:47

da, znam. ali, J**, politicar je politicar, ma kolki god lopov bio.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000603757568
Arlin97
VIP Član
Arlin97


Broj postova : 5277
Status Člana : nema upozorenja
Godina : 26
Lokacija : soba 3327
Ime pingvina : Arlin97
Datum Reg. : 23.01.2009
Bodovi : 10672
Ugled : 36

Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime11.12.11 0:14

dramska dns ftw
radili parodiju na antigonu...

marta-antigona
helena-kreont
Žana-Jack Sparrow
vedran-Doktor
ja-Rose

hahahahahah bilo je faking genijalno xDD isuseboze
[Vrh] Go down
http://mikrofonstar.blog.hr/
Sponsored content





Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...   Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napiši nešto o sebi i svojoj ekipi...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Club Penguin Forum :: Ostalo-Off topic-
Forum(o)Bir: